Matcha premium japanese tea

Matcha Premium

Matcha aslında yeşil çayın toz halidir. Yalnızca Japonya’da yetiştirilebilen matcha çayı, yeşil çayın hasat zamanından önce gölgede bırakılması ile elde ediliyor. Bu sayede daha fazla klorofil üretebiliyor. Yüksek klorofil seviyesi sayesinde parlak yeşil renge ve daha yüksek antioksidan özelliğine sahip oluyor. Matcha Premium Japanese ile matcha’yı daha doğal halinde tüketecek ve rahatlıkla gün içinde tükete bileceksiniz. Artık sürekli yeşil çay içmek zorunda değilsiniz. Peki neden Matcha Premium Japanese; Yağ yakımını yeşil çaya oranla en az 10 kat hızlandırır. Ödem ve toksin benzerlerine karşı en az 7 kat daha fazla atar. Rakibi chiaya göre 4 kat daha fazla tok tutar. Ketaşin içeriği ile metabolizma canavarı ayrıca şeker hastalarının da kullanabileceği tek sağlıklı zayıflama ürünü.

Matcha Premium Japanese kullanımı

Sıcak veya soğuk su ile çay olarak içebildiğiniz gibi süt veya kahve ile de karıştırarak tüketebilirsiniz. Az yağlı yoğurt veya ev yoğurduna katarak kullanabilirsiniz, ekmek olarak tüketebilirsiniz, 200 gr ekmek unu içerisine 1 adet matcha şase dökebilirsiniz, salata ve yemeklerinizde kullanabilirsiniz.

Matcha Premium USDA sertifikalı organik çiftliklerde yetiştiriliyor, yapraklar ilkbaharda hasat edilmeden önce 30 gün boyunca dev kanopiler altında gölgelenir. Bu onların klorofil ve antioksidan içeriğini arttırır. Bütün yapraklar incelenir ve sadece en iyi olanlar seçilir, bebek  yaprakları doğal olarak daha tatlı ve daha iyi bir tada sahip oldukları için onlar kullanılır, bu yapraklar daha sonra buhara tabi tutulur ve kurutulur. Seçilen kuru yaprakların sap ve merkez damarı çıkartılır ve böylece matcha pürüzsüz hale gelir herhangi bir ek madde ve şeker eklemenize gerek yoktur. Sonra yapraklar toz haline getirilir ve sizler için paketlenir.

Matcha Premium Eczane nerede bulunur satılır nereden temin edebilirim

detaylı bilgilere nereden ulaşabilirim diye bir çok talep geldi müşterilerimizden o yüzden bu konuyu açmış bulunmaktayız. Matcha premium japanese şuan için eczanelerde satılmamaktadır. Bu konu hakkında bir anlaşma ve güncelleme geldiğinde tekrar buradan bildirim yapılacaktır yada reklamlar ile görebilirsiniz. Mathca premium orjinal ürüne sahip olmak için sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Matcha premium fiyatı:

1 Adet Matcha Premium Japanese: 49 TL + 10 TL Kargo Ücreti

3 Adet Matcha Premium Japanese: 99 TL + 10 TL Kargo Ücreti

5 Adet Matcha Premium Japanese: 149 TL + Ücretsiz Kargo

7 Adet Matcha Premium Japanese: 189 TL + Ücretsiz Kargo

Matcha premium nereden alınır

  Orjinal matcha premium sipariş için linke tıklamanız yeterlidir.

Onaylı Zayıflama Formülü
Piyasaya insan sağlığını hiçe sayan sadece para kazanmak açısından satışa sürülen onlarca zayıflama ilaçları sokuluyor. Bunların birçoğu merdiven altında kaçak üretilerek kesinlikle Tarım Bakanlığı izni alınmadan satılıyor ve insanları ölüme kadar götürebiliyor. Bunun için Matcha Premium, Japon formülüne dayanan kilo verdiren zayıflama ürünüdür.

Matcha Premium Güvenilir mi ?

Ürünlerimiz kalite kontrolleri yapıldıktan sonra satışa sunulmaktadır. Kapıda ödeme seçeneği ile size gelene kadar herhangi bir işlem görmemektedir. Ayrıca ürünler el değmeden paketlenmektedir. Sağlık kontrollerinin hepsinden tam not almıştır. Orijinal matcha premium ürünlerin üzerinde üretimi ve dağıtımı ile ilgilenen firma bilgileri bulunmaktadır. Aldığınız ürünleri kontrol ediniz ve orijinal olduğuna kanaat getirmeden kullanmayınız. Ekstra olarak bir çok farklı sitede satışı yapıldığı söylenmekte. Ancak bu satış yapan firmaların çoğu aslında elinde ürün bulunmayan ve müdavimi ürünler gönderen firmalardır. Gerçek bir etki görmek istiyorsanız kesinlikle matcha premium kullananlar tarafından tavsiye edilen ürünleri almaya özen gösterin. Aksi taktirde aldığınız ürünler sizleri memnun etmeyebilir.

Matcha Premium Etkileri Nelerdir ?

Normal bir yeşil çay demlendiği için yaprağında moleküllerin yani özünün sadece %10’luk bir kısmını çaya aktarabilir. Matcha Premium ise demlenme tekniği kullanılmadan hazırlanır. Bu nedenle içerisindeki özü hiçbir şekilde kaybetmez. Düzenli bir şekilde günde 2 defa kullanıldığında kilo vermeyi adeta çocuk oyuncağı haline getirebiliyor. Ekstradan diyet yapmaya, spor yapmaya gerek duymadan sadece keyifli bir şekilde günde 2 bardak Matcha çayı içerek dilediğiniz kilolara oturduğunuz yerden ulaşabiliyorsunuz.

Matcha zayıflama çayı farklı insanlarda farklı süreçlerde etki göstereceği için kullanım süresi değişiklik göstermektedir. Matcha çayı içerisinde barındırdığı kateşin olarak bilinen eşsiz, güçlü antioksidan sınıfı sayesinde diğer çaylara göre en az 4 kat daha fazla etki göstermektedir. Bu kateşin göbek ve çevresindeki yağlanmada güçlü bir savaşçı özelliği taşır. Bu sayede bölgesel incelme konusunda da sizlere oldukça eşsiz bir fayda sağlar. Kullanımı oldukça kolay olmasına rağmen Matcha Premium kullanımı hakkında bilginiz yok ise gerekli sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Matcha Premium Orjinal olduğunu nasıl anlarız ?

Matcha premium orjinal görseli ve kutusu aşağıdaki görseldeki gibi olmalıdır. Ürün size geldiğinde ürünün üstünde hangi firmadan üretildiğine bakmanız ve burada bilge ilaçı görmeniz ürünün orjinal olduğunun kanıtıdır. Eğer başka bir üretici var ise ürün malesef sahtedir. Orjinal ürünü almak için elbette sitemizden sipariş kısmında bizlere ulaşabilirsiniz. Sizleri hem bilgilendirmek hemde orjinal ürünümüzü doğru yerlerden almanızı sağlamak bizim görevimizdir.

Matcha premium migrosta satılıyor mu ?

Matcha premium migrosta satılmıyor, şuan sadece internet üzerinden satışı gerçekleşmektedir. 2019 yılı içinde anlaşma olursa güncelleme sağlanacaktır. Şuan piyasa normal matcha çayı satılmaktadır. Matcha premium en son üretim ve serinin kalitelisidir.

Günde 180 Gr Yağ Yakın
Yağlarınızdan kurtulmak ve onları kasa dönüştürmek elbette istersiniz. İşte bunun için günde 180 gr’lık yağ yakan Matcha Premium ürününü kullanmaya başladığınız zaman matcha tozu farkını siz de göreceksiniz. Antioksidan özelliğindeki bu ürün metabolizmanızı 10 kat daha hızlandırır, ödem ve toksinleri 7 kat daha fazla atar.

4 Kat Daha Fazla Tokluk Hissi
Matcha Tarım Bakanlığı’nın izni alınarak üretilmiş olmasının yanında Sağlık Bakanlığı’nın onayından da geçmiş bir üründür. İşte bu yüzden matcha gerçekten hem güvenilir hem de son derece etkin formüllü ürünler arasındaki yerini korur. Siz de tam 4 kat daha fazla tokluk hissi veren bu ürünü tercih ederek kilo verebilirsiniz.

Sınırlı Sayıda %40 İndirim Avantajı
Ürünü satın alacaklara özel tam %40 oranındaki net indirim avantajıyla sınırlı sayıdaki bu ürüne siz de sahip olabileceksiniz. Bunun yanı sıra her yönden avantajlı olmaya devam etmesi bakımından değerlendirilecek olunduğu zaman gerçekten de bu ürünü herkesin mutlaka satın alması gerekiyor. Siz de fazla kilolarınızdan kurtulmak hatta onları yakarak kasa dönüştürmek isteyenlerden biriyseniz mutlaka bu formülü deneyerek en doğru adımı atmaya daha şimdiden karar verebilirsiniz. Tüm bunlar da her yönden önem teşkil eden yaklaşımlar arasındaki yerini koruması bakımından son derece önem teşkil eder.

Metabolizmanız Makineleşecek
Ispanak, brokoli ve pırasa metabolizmayı en hızlandıran gıdalar arasında geliyor. Kuşkusuz matcha tozu kullananlar bunların aksine tam 4 katı daha fazla yakıt garantisi vererek metabolizmanızın adeta bir makineye dönüşmesini mümkün kılmaktadır. Bu da her yönden dikkat çeken konulardan biri olarak gerçekten de karşımıza çıkan yaklaşım tarzlarından birisi olarak kesinlikle değerlendirilmeli ve kesinlikle ele alınmalıdır.