Matcha premium nereden alınır ?

Matcha premium, matcha tozunun en az işlem görmüş en faydalı halidir. Sadece çay olarak kullanılmamaktadır. Sıcak veya soğuk su ile çay olarak içebildiğiniz gibi süt veya kahve ile de karıştırarak tüketebilirsiniz. Az yağlı yoğurt veya ev yoğurduna katarak kullanabilirsiniz, ekmek olarak tüketebilirsiniz, 200 gr ekmek unu içerisine 1 adet matcha şase dökebilirsiniz, salata ve yemeklerinizde kullanabilirsiniz.

Matcha premium nereden alınır:  Orjinal matcha premium için sitemiz üst kısmında sipariş vere tıklayabilir siparişinizi verebilirsiniz.

Matcha premium içeriği: Ürün bir doktor tarafından reçete edilmeyen yani bir ilaç olarak herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılmayan bir üründür, ilaç değildir. Ürün içeriği tamamen bitkiseldir. Gıda takviyesi olarak hazırlanan ürün formülü tüm dünya tarafından kabul görmüştür. Ürünü aldığınızda ve kullanırken buzdolabında muhafaza etmeniz önerilmektedir. Menşei itibariyle üretici ve ithalatçı firma bilgileri kutuda yazmaktadır.

 

Orjinal Matcha Premium Japanese satın al

Orjinal Matcha Premium Japanese almak için sitemizdeki formu doldurmanız yeterli. Sitemiz tamamen güvenilir olmak ile birlikte %100 orjinal ürün iadesi garantisi sunulmaktadır. Matcha Premium Japanese satan eczaneler ve aktarlar hakkında bilgi almak için sitemiz üzerindeki telefon numarası ile bize ulaşabilirsiniz.