Emziren anneler matcha premium çayı kullanabilir mi ?

Matcha premium tamamen doğal yeşil çayın en saf halinde sizlere sunulmaktadır. Uzmanlar emziren annelerin kullanmasından yana değil, bebeğin ihtiyacı olan günlük sıvıyı anneden aldığı için ne kadar doğal bir ürün olsada matcha premium çayı emziren anneler için uygun değildir. Antioksidan içeren matcha, yeşil çay tarzı ürünlerde kafein bulunması nedeni ile emziren anneler kullanmamalı.

Matcha Premium nedir ?

Matcha aslında yeşil çayın toz halidir. Yalnızca Japonya’da yetiştirilebilen matcha çayı, yeşil çayın hasat zamanından önce gölgede bırakılması ile elde ediliyor. Bu sayede daha fazla klorofil üretebiliyor. Yüksek klorofil seviyesi sayesinde parlak yeşil renge ve daha yüksek antioksidan özelliğine sahip oluyor. Matcha Premium ile matcha’yı daha doğal halinde tüketecek ve rahatlıkla gün içinde tükete bileceksiniz. Artık sürekli yeşil çay içmek zorunda değilsiniz. Peki neden Matcha Premium Japanese; Yağ yakımını yeşil çaya oranla en az 10 kat hızlandırır. Ödem ve toksin benzerlerine karşı en az 7 kat daha fazla atar. Rakibi chiaya göre 4 kat daha fazla tok tutar. Ketaşin içeriği ile metabolizma canavarı ayrıca şeker hastalarının da kullanabileceği tek sağlıklı zayıflama ürünü.

Matcha premium nereden alınır:  Orjinal matcha premium için sitemiz üst kısmında sipariş vere tıklayabilir siparişinizi verebilirsiniz.

Matcha premium içeriği: Ürün bir doktor tarafından reçete edilmeyen yani bir ilaç olarak herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılmayan bir üründür, ilaç değildir. Ürün içeriği tamamen bitkiseldir. Gıda takviyesi olarak hazırlanan ürün formülü tüm dünya tarafından kabul görmüştür. Ürünü aldığınızda ve kullanırken buzdolabında muhafaza etmeniz önerilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir