Matcha premium şikayet

Matcha premium şikayet konuları artışlarında bir sebep internet üzerinden satış yapan bayi olmayan sitelerdir. Ürünün orjinal olup olmadığını kutu görseli bire bir aynı ve üstünde bilge ilaç yazıyorsa alın yoksa ürünü iade ediniz. Elinize geçen ürün sahte ise hiç bir etkisini göremezsiniz. Orjinal mathca premium sadece anlaşmalı bayilik ve web sitelerinde satılmaktadır. Sitemiz üzerinde de sipariş geçebilirsiniz.

Şikayet konuları hakkında ve düşünceleriniz ile ilgili konularda Matcha premium kullanıcı yorumları linkine tıklayıp yorumunuzu ve şikayetinizi bırakabilirsiniz. Ürünün orjinal görseli aşağıda mevcuttur. Matcha premium n11.com ve gittigidiyor tarzı ürünlerde çok ucuz fiyata satılmakta piyasa değerinin altında olan fiyatlar sahtedir, ucuz olduğu için lütfen inanmayın.

Matcha premium fiyatı:

1 Adet Matcha Premium Japanese: 49 TL + 10 TL Kargo Ücreti

3 Adet Matcha Premium Japanese: 99 TL + 10 TL Kargo Ücreti

5 Adet Matcha Premium Japanese: 149 TL + Ücretsiz Kargo

7 Adet Matcha Premium Japanese: 189 TL + Ücretsiz Kargo

Matcha Premium Japanese USDA sertifikalı organik çiftliklerde yetiştiriliyor, yapraklar ilkbaharda hasat edilmeden önce 30 gün boyunca dev kanopiler altında gölgelenir. Bu onların klorofil ve antioksidan içeriğini arttırır. Bütün yapraklar incelenir ve sadece en iyi olanlar seçilir, bebek  yaprakları doğal olarak daha tatlı ve daha iyi bir tada sahip oldukları için onlar kullanılır, bu yapraklar daha sonra buhara tabi tutulur ve kurutulur. Seçilen kuru yaprakların sap ve merkez damarı çıkartılır ve böylece matcha pürüzsüz hale gelir herhangi bir ek madde ve şeker eklemenize gerek yoktur. Sonra yapraklar toz haline getirilir ve sizler için paketlenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir